Чоловіча білизна

Addicted

185 грн
Відсутній
Білизна спідня чоловіча Addicted US Marines високої якості і яскравого дизайну, зшиті з кращих тканин. Труси чоловічі Addicted US Marines це чоловіче поєднання стилю в дизайнерському крої.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Красиві чоловічі сині боксери Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі боксерів синього кольору.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Красиві чоловічі білі боксери Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі боксерів білого кольору.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Блакитні бріфи чоловічі вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Червоні бріфи модні вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Жовті бріфи модні вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білі бріфи Pink вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4024 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

PUMP!

184 грн
Відсутній
Чоловічий бренд білизни PUMP! вміло об'єднав яскраві кольори, мужній крій і спортивний стиль. Модна білизна PUMP! Touchdown яскрава суміш кольору, класного крою.

ES Collection

184 грн
ES Collection світовий бренд чоловічої стильної нижньої білизни. Серія чоловічої спортивної білизни ES Collection Racing 89 Navy класика в сучасному оформленні.

ES Collection

185 грн
Відсутній
Оберіть кращу нижню білизну чоловічі бріфи ES Collection. Спортивна серія білизни ES Collection Double Piping Grey якісна турбота і комфорт в модному дизайні.

Pink Hero

185 грн
Відсутній
Сімейні труси Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі вільних боксерів, синього кольору з якорями.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4023 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

Diesel

185 грн
Чоловічі труси Diesel від відомого бренду, білизна моделі боксерів, фіолетового кольору з червоними швами, виготовлені з м'якої тканини натуральної бавовни. Мають широку гумку з логотипом бренду.

Addicted

185 грн
Відсутній
ADDICTED всі моделі речей розроблені в Барселоні. Білизна вабить погляд своїм яскравим дизайном, натуральними матеріалами, якісним і міцним кроєм. ADDICTED Sportive Violet найкраща спортивна серія брифів для хлопців.

Junao

175 грн
Чоловічі танга IM4008 бренду Junao, танга для хлопців з щільної тканини дуже привабливо виглядає на струнких і спортивних чоловіках, бездоганні для повсякденного носіння особливо влітку.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4320 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна чорного кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4319 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна білого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Відсутній
Чоловічі сліпи IM4318 яскравого кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна зеленого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

Junao

175 грн
Чоловічі боксери IM4001 бренду Junao, чоловічі боксери яскравого дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Junao

175 грн
Чоловічі боксери IM4002 бренду Junao, чоловічі боксери яскравого дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4278 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4282 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4281 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4280 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4279 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Addicted

184 грн
Нижня білизна для чоловіків обов'язково повинна підтримувати та дарувати чоловічий комфорт, стильний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні матеріали. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Addicted

184 грн
Чоловіча нижня білизна бренду Addicted розроблена в Іспанії при дотриманні європейських стандартів стилю, якості і комфорту. Боксери серії Addicted Disco створені в яскравому дизайні комфортного, класичного стилю.

Addicted

184 грн
Відсутній
Нижня чоловіча білизна обов'язково повинна підтримувати та дарувати чоловічий комфорт, модний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні тканини. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Addicted

184 грн
Нижня чоловіча білизна обов'язково повинна здійснювати чоловічий комфорт, стильний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні матеріали. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Білизна для чоловіків

На жаль, не всі представники сильної статі відповідально ставляться до вибору спіднього. І абсолютно марно, оскільки якісна чоловіча білизна не тільки комфортна у використанні, але і дозволяє зберегти здоров'я. У неї важливі функції - підтримання особистої гігієни та захист статевих органів від механічних пошкоджень або переохолодження. Тому не варто економити і купувати товари низької якості - це загрожує натиранням, алергічними реакціями та стисненими рухами.

Види білизни для сильної статі

Чоловіча нижня білизна, знайти яку ви можете в інтерактивному каталозі інтернет-магазину «IconMan», відрізняється не тільки фасонами і розмірами, а й матеріалом виготовлення. Перед вибором слід відштовхуватися не тільки від тенденцій моди, але і форми вироба. Ми пропонуємо широкий асортимент трусів:

 • - плавки;
 • - боксери;
 • - стринги;
 • - пуш-апи;
 • - сліпи;
 • - бріфи;
 • - хіпси і багато інших.

Всі ці вироби мають різну висоту стегна і довжину. Крім того, у нас ви знайдете теплі кальсони, майки, легінси, піжами і аксесуари від таких виробників:

 • - AussieBum;
 • - ANDREW CHRISTIAN;
 • - ADDICTED;
 • - 2XIST;
 • - PUMP!;
 • - SEOBEAN;
 • - LAZAR;
 • - C-IN2;
 • - CROOTA;
 • - ES COLLECTION та інших.

Якщо ви вибираєте труси в якості подарунка своїй другій половинці, то незайвим буде ознайомитися з загальноприйнятим розмірним рядом (охоплення в стегнах):

 • - 98 сантиметрів - S;
 • - 102 сантиметри - М;
 • - 106 сантиметрів - L;
 • - 110 сантиметрів - XL;
 • - 115 сантиметрів - XXL.

Що стосується тканини або кольору - широкий вибір дозволить швидко підібрати оптимальний варіант, максимально відповідний смакам і стилістичним уподобанням. Всі вироби, представлені у нас, повністю повторюють анатомічну будову тіла і виробляються з високоякісних матеріалів.

Купити чоловічу білизну в Україні

У разі, якщо є бажання заощадити на покупці чоловічої білизни в Києві - вигідним придбанням стануть комплекти. Іншим варіантом можуть стати акційні пропозиції, які регулярно проводяться нами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і відповідальне ставлення всіх співробітників до своєї роботи. Ми цінуємо свою репутацію, тому замовлені товари доставляються в найкоротші терміни по всій території України.

Вам потрібно купити чоловічу білизну? Звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «IconMan» за вказаними номерами телефонів або за допомогою форми зворотного зв'язку.