Чоловіча термобілизна

Seeinner

340 грн
Відсутній
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

China

340 грн
Відсутній
Кальсони Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

340 грн
Відсутній
Чоловічі підштаники Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

Ciokicx

340 грн
Чоловіча термобілизна Ciokicx для повсякденного носіння в холодну пору року, під джинси і брюки. Облягаюча термобілизна для дивовижного комфорту і бездоганного стилю.

Seeinner

340 грн
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seobean

340 грн
Чоловічі кальсони Seobean IM1200 з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Seeinner

340 грн
Підштаники Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Чоловічі кальсони Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

China

340 грн
Чоловічі кальсони Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

600 грн
Білизни комплект Addtexod чорного кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

600 грн
Термобілизна комплект Addtexod синього кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

600 грн
Комплект термобілизни Addtexod синього кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча Seobean з бавовни і еластану найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас і тішити класичним дизайном.

Seeinner

600 грн
Комплект домашнього одягу Seeinner ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Комплект білизни Seeinner ідеальні чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Білизна для дому Seeinner ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Чоловіча піжама Seeinner круті чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Комплект термобілизни для холодної пори року Seeinner це ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Білизна високої якості з доставкою по всій Україні.

Seeinner

340 грн
Термобілизна Seeinner холодної пори просто ідеальна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Кальсони чоловічі Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Кальсони Seeinner ідеальна білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seobean

340 грн
Термобілизна для хлопців і чоловіків Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Брендова термобілизна облягаюча і зручна під джинси або інші штани, будуе зігрівати Вас і радувати яскравим дизайном.

Seobean

340 грн
Кальсони чоловічі Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас і радувати яскравим дизайном.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас в холодну пору року.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча або кальсони Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас в холодну пору.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловічі кальсони Seobean тільки з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча або кальсони Seobean з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Ciokicx

340 грн
Чоловіча термобілизна Ciokicx для повсякденного носіння в холодну пору року, під джинси і брюки. Облягаюча термобілизна для дивовижного комфорту і бездоганного стилю.

Ciokicx

340 грн
Чоловіча стильна термобілизна Ciokicx для повсякденного носіння в холодну пору року, під джинси і брюки. Облягаюча термобілизна для дивовижного комфорту і бездоганного стилю.

Термобілизна для чоловіків

Термобілизна — спеціальний, натільний одяг, який призначений для швидкого відведення надлишків вологи з шкіри і підтримки оптимальної температури. В силу своїх функціональних якостей найчастіше її використовують для занять спортом, активного виду діяльності та туризму, але деякі моделі також відмінно підходять для повсякденного або домашнього носіння, особливо в холодну пору року. Вони не тільки збережуть тепло, але і дозволять вам почуватися максимально комфортно. Такий ефект досягається завдяки поєднанню трьох чинників:

  • - Одяг безшовний або шви виготовляються пласкими, що виключає натирання тіла в місцях зіткнення з шкірою.
  • - Широке застосування особливого плетіння синтетичних і натуральних тканин дозволяє максимально щільно прилягати до тіла, але не стягувати його.
  • - Анатомічний крій дозволяє одягу щільно «сидіти» на тілі, ідеально повторюючи всі його форми.

При цьому відчувається максимальний комфорт і зручність.

Види термобілизни

Розрізняють три основні групи покупців подібного одягу, які звертаються в наш магазин частіше за інших. Ми пропонуємо:

  • - Купити термобілизну спортсменам. Цей різновид виготовляється з синтетичних ниток, які мають певну форму: зовнішній шар максимально тонкий і легко пропускає вологу, а внутрішній робиться шорстким або плоским, щоб швидко вбирати надлишки поту і відводити його від тіла.
  • - Термобілизну купити шанувальникам видів діяльності, пов'язаних зі змінною активністю (рибалки, мисливці, альпіністи, дайвери та ін.). Даний вид одягу відрізняє наявність повітряних кишень або порожнистих ниток. Вони швидко вбирають піт і відводять його назовні, але при цьому зберігають тепло тіла, що дозволяє не втрачати час на підтримання оптимальної температури при тимчасовій активності.
  • - Термобілизна чоловіча для повсякденного застосування зазвичай виготовляється з високим відсотком використання бавовняних і вовняних тканин або повністю без синтетики. Навіть в найхолоднішу пору року воно збереже тепло вашого тіла. Надіта під джинси або штани такий одяг анітрохи не сковує рухів, непомітна зовні і чудово справляється з покладеною на неї функцією — зігріває носія.

Вибираючи собі вироби, необхідно орієнтуватися на його призначення і пору року, в яке планується його надягати.

Правильно обирайте розміри

Наш магазин не тільки пропонує купити термобілизну в Києві, а й максимально піклується про своїх покупців, тому ми хочемо, щоб придбання приносило вам радість і користь. Щоб цього домогтися, вам треба правильно підібрати свій розмір. Занадто обтягуючі - і ви відчуваєте дискомфорт, руху втрачають плавність і легкість, порушується потік крові; зайве широке - буде висіти мішком на власнику, що призведе до натирання і подразнення шкіри.

Щоб не помилитися з вибором і придбати ідеально відповідну модель, вам потрібно виміряти обсяги свого тіла і звіритися з пропонованими розмірами, які вказані для кожного артикулу. Якщо ж ви все таки відчуваєте складності, то не соромтеся проконсультуватися з нашими менеджерами, вони обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір.

Як доглядати

Цей одяг багаторазового застосування, тому він вимагає певного догляду. Широке застосування синтетики, натуральних матеріалів і особливого плетіння ниток робить цей вид натільного одягу надзвичайно чутливим до прання.

Якщо ви перете в машинці, то робиться це при температурі не вище 40°C і з використанням м'якого порошку (можна навіть дитячого) або мила. Програму потрібно ставити на щадний режим, інакше структура тканини буде порушена і функціональна складова пропаде.

При ручному пранні не старайтеся дуже сильно. Ретельне полоскання і легке віджимання - запорука успіху. Ні в якому разі не викручуйте білизну.

Після «водних процедур» потрібно просто його підвісити і дати стекти воді. Його не можна сушити в машинці або гладити праскою. Висока температура (більше 60 ° C) просто розплавить синтетику і вона не буде пропускати повітря і відводити вологу.

Ці прості рекомендації від нашої компанії дозволять вам не тільки термобілизну купити в Києві, а й продовжити час його використання до максимальних значень.

Купуйте брендові речі

Магазин «IconMan» пропонує більше, ніж просто термобілизну купити в Україні. Наш асортимент містить тільки якісні речі від провідних світових виробників, які зарекомендували себе на ринках Європи, Америки і Азії:

  • - Seobean - виробник з «піднебесної», який спеціалізується на кальсонах і підштанниках повсякденного використання.
  • - Seeinner - зручні піжами і стильний домашній одяг.
  • - Addicted - штани для занять спортом ідеального анатомічного крою, не утрудняють рухів і дозволять вам викластися на 100%.
  • - Ciokicx - теплі підштаники збережуть ваше тіло від низьких температур.

Якщо вам потрібно купити термобілизну в Києві або іншому місті країни, то кращої якості і більш привабливих цін знайти просто неможливо.