Чоловіча термобілизна

China

340 грн
Чоловічі кальсони Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

340 грн
Відсутній
Кальсони Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча або легінси Seobean з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою.

China

600 грн
Відсутній
Комплект термобілизни Addtexod синього кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

600 грн
Відсутній
Термобілизна комплект Addtexod синього кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

China

600 грн
Відсутній
Білизни комплект Addtexod чорного кольору для холодної пори року це круті чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

Seeinner

340 грн
Відсутній
Підштаники Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Відсутній
Чоловічі кальсони Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Ciokicx

340 грн
Чоловіча термобілизна кальсони Ciokicx для повсякденного носіння в холодну пору року, під джинси і брюки. Облягаюча термобілизна для дивовижного комфорту і бездоганного стилю.

Seeinner

340 грн
Відсутній
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

China

340 грн
Відсутній
Чоловічі підштаники Addtexod для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість, купуйте з доставкою по всій Україні.

Ciokicx

340 грн
Чоловіча термобілизна Ciokicx для повсякденного носіння в холодну пору року, під джинси і брюки. Облягаюча термобілизна для дивовижного комфорту і бездоганного стилю.

Seeinner

340 грн
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Підштаники чоловічі від Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seobean

340 грн
Чоловічі кальсони Seobean IM1200 з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча Seobean з бавовни і еластану найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас і тішити класичним дизайном.

Seeinner

600 грн
Комплект домашнього одягу Seeinner ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Комплект білизни Seeinner ідеальні чоловічі легінси і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Білизна для дому Seeinner ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Чоловіча піжама Seeinner круті чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Висока якість чоловічого бренду з доставкою по всій Україні.

Seeinner

600 грн
Комплект термобілизни для холодної пори року Seeinner це ідеальні чоловічі кальсони і футболка для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Білизна високої якості з доставкою по всій Україні.

Seeinner

340 грн
Термобілизна Seeinner холодної пори просто ідеальна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Кальсони чоловічі Seeinner ідеальна чоловіча білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seeinner

340 грн
Кальсони Seeinner ідеальна білизна для повсякденного носіння, тренувань і спорту. Завжди висока якість чоловічого бренду з доставкою по Україні.

Seobean

340 грн
Термобілизна для хлопців і чоловіків Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Брендова термобілизна облягаюча і зручна під джинси або інші штани, будуе зігрівати Вас і радувати яскравим дизайном.

Seobean

340 грн
Відсутній
Кальсони чоловічі Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас і радувати яскравим дизайном.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас в холодну пору року.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча або кальсони Seobean з бавовни найвищої якості і міцності. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або інші штани будуть зігрівати Вас в холодну пору.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловічі кальсони Seobean тільки з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Seobean

340 грн
Термобілизна чоловіча або кальсони Seobean з бавовни вищої якості. Чоловічі підштаники облягаючі під джинси або штани будуть зігрівати Вас холодною зимою і восени.

Термобілизна для чоловіків

Термобілизна — спеціальний, натільний одяг, який призначений для швидкого відведення надлишків вологи з шкіри і підтримки оптимальної температури. В силу своїх функціональних якостей найчастіше її використовують для занять спортом, активного виду діяльності та туризму, але деякі моделі також відмінно підходять для повсякденного або домашнього носіння, особливо в холодну пору року. Вони не тільки збережуть тепло, але і дозволять вам почуватися максимально комфортно. Такий ефект досягається завдяки поєднанню трьох чинників:

  • - Одяг безшовний або шви виготовляються пласкими, що виключає натирання тіла в місцях зіткнення з шкірою.
  • - Широке застосування особливого плетіння синтетичних і натуральних тканин дозволяє максимально щільно прилягати до тіла, але не стягувати його.
  • - Анатомічний крій дозволяє одягу щільно «сидіти» на тілі, ідеально повторюючи всі його форми.

При цьому відчувається максимальний комфорт і зручність.

Види термобілизни

Розрізняють три основні групи покупців подібного одягу, які звертаються в наш магазин частіше за інших. Ми пропонуємо:

  • - Купити термобілизну спортсменам. Цей різновид виготовляється з синтетичних ниток, які мають певну форму: зовнішній шар максимально тонкий і легко пропускає вологу, а внутрішній робиться шорстким або плоским, щоб швидко вбирати надлишки поту і відводити його від тіла.
  • - Термобілизну купити шанувальникам видів діяльності, пов'язаних зі змінною активністю (рибалки, мисливці, альпіністи, дайвери та ін.). Даний вид одягу відрізняє наявність повітряних кишень або порожнистих ниток. Вони швидко вбирають піт і відводять його назовні, але при цьому зберігають тепло тіла, що дозволяє не втрачати час на підтримання оптимальної температури при тимчасовій активності.
  • - Термобілизна чоловіча для повсякденного застосування зазвичай виготовляється з високим відсотком використання бавовняних і вовняних тканин або повністю без синтетики. Навіть в найхолоднішу пору року воно збереже тепло вашого тіла. Надіта під джинси або штани такий одяг анітрохи не сковує рухів, непомітна зовні і чудово справляється з покладеною на неї функцією — зігріває носія.

Вибираючи собі вироби, необхідно орієнтуватися на його призначення і пору року, в яке планується його надягати.

Правильно обирайте розміри

Наш магазин не тільки пропонує купити термобілизну в Києві, а й максимально піклується про своїх покупців, тому ми хочемо, щоб придбання приносило вам радість і користь. Щоб цього домогтися, вам треба правильно підібрати свій розмір. Занадто обтягуючі - і ви відчуваєте дискомфорт, руху втрачають плавність і легкість, порушується потік крові; зайве широке - буде висіти мішком на власнику, що призведе до натирання і подразнення шкіри.

Щоб не помилитися з вибором і придбати ідеально відповідну модель, вам потрібно виміряти обсяги свого тіла і звіритися з пропонованими розмірами, які вказані для кожного артикулу. Якщо ж ви все таки відчуваєте складності, то не соромтеся проконсультуватися з нашими менеджерами, вони обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір.

Як доглядати

Цей одяг багаторазового застосування, тому він вимагає певного догляду. Широке застосування синтетики, натуральних матеріалів і особливого плетіння ниток робить цей вид натільного одягу надзвичайно чутливим до прання.

Якщо ви перете в машинці, то робиться це при температурі не вище 40°C і з використанням м'якого порошку (можна навіть дитячого) або мила. Програму потрібно ставити на щадний режим, інакше структура тканини буде порушена і функціональна складова пропаде.

При ручному пранні не старайтеся дуже сильно. Ретельне полоскання і легке віджимання - запорука успіху. Ні в якому разі не викручуйте білизну.

Після «водних процедур» потрібно просто його підвісити і дати стекти воді. Його не можна сушити в машинці або гладити праскою. Висока температура (більше 60 ° C) просто розплавить синтетику і вона не буде пропускати повітря і відводити вологу.

Ці прості рекомендації від нашої компанії дозволять вам не тільки термобілизну купити в Києві, а й продовжити час його використання до максимальних значень.

Купуйте брендові речі

Магазин «IconMan» пропонує більше, ніж просто термобілизну купити в Україні. Наш асортимент містить тільки якісні речі від провідних світових виробників, які зарекомендували себе на ринках Європи, Америки і Азії:

  • - Seobean - виробник з «піднебесної», який спеціалізується на кальсонах і підштанниках повсякденного використання.
  • - Seeinner - зручні піжами і стильний домашній одяг.
  • - Addicted - штани для занять спортом ідеального анатомічного крою, не утрудняють рухів і дозволять вам викластися на 100%.
  • - Ciokicx - теплі підштаники збережуть ваше тіло від низьких температур.

Якщо вам потрібно купити термобілизну в Києві або іншому місті країни, то кращої якості і більш привабливих цін знайти просто неможливо.