Чоловічі браслети

Deri Bileklik

410 грн
Браслет шкіряний Deri Bileklik SH60204-1-0 стильний брендовий аксесуар для чоловіків.

Deri Bileklik

410 грн
Шкіряний браслет Deri Bileklik SH10048-2 особливий стиль брендових аксесуарів для чоловіків.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий браслет Deri Bileklik SH11-13 це особливий стиль брендових аксесуарів для стильних чоловіків.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий шкіряний браслет Deri Bileklik це особливий стиль брендових аксесуарів для стильних і сучасних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий браслет зі шкіри Deri Bileklik це особливий стиль брендових аксесуарів для стильних і сучасних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Браслет для чоловіків Deri Bileklik це особливий стиль брендових аксесуарів для стильних і сучасних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Браслет чоловічий шкіряний Deri Bileklik це особливий стиль сучасних брендових аксесуарів для стильних і модних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий шкіряний плетений браслет Deri Bileklik це особливий стиль сучасних брендових аксесуарів для стильних і модних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий браслет Deri Bileklik це особливий шкіряний стиль сучасних брендових аксесуарів для стильних і модних хлопців.

Deri Bileklik

407 грн
Чоловічий шкіряний стильний браслет Deri Bileklik це особливий стиль сучасних брендових аксесуарів для стильних і модних хлопців.

Браслети для чоловіків

Види браслетів

Браслети для чоловіків популярний вид прикрас ще з часів стародавнього Єгипту. Вони символізували зрілість або особливий статус, висловлювали чоловічий і впевнений образ.

Чоловічий браслет став основною складовою добробуту і забезпеченості. Браслети були виконані із золота, дорогоцінних каменів, срібла і були доступні тільки вищим верствам суспільства. За часів стародавнього Риму браслети були доступним всім, але вже з металу або шкіри.

Сучасні браслети яскраві дизайнерські рішення і за формою і різних матеріалів. Чоловічі браслети розрізняють: чоловічі сталеві браслети, шкіряні браслети, титанові, вольфрамові, каучукові, браслети з бісеру, чоловічі браслети зі шкіри та сталі.

Зовнішній чоловічий образ важлива частина сучасного життя, вміло доповнюючи або виділяючи, оригінальні чоловічі прикраси справлять враження і підкреслять істинний смак.

Купити чоловічі браслети

В інтернет магазині чоловічого одягу та аксесуарів IconMan.com.ua великий асортимент чоловічих браслетів і легкий підбір онлайн з доставкою в будь-яке місто України за прийнятною ціною.