Чоловічі парасолі

544 грн
Якісна стильна чоловіча парасолька-тростина напівавтомат Happy Rain U41067 Black незамінний чоловічий аксесуар для захисту від негоди. Елегантна чоловіча парасолька-тростина чорного кольору ідеально доповнить класичний образ чоловічого стилю.

Airton

429 грн
Модна і зручна чоловіча парасолька напівавтомат Airton Z3620 Black бездоганний чоловічий аксесуар від негоди. Елегантна чоловіча парасолька чорного кольору, аксесуар який ефектно доповнить прогалини чоловічого стилю.

Happy Rain

620 грн
Ідеально комфортна чоловіча парасолька Happy Rain U42668-3 Black необхідний чоловічий аксесуар для захисту в негоду. Стильна парасолька чоловіча чорного кольору з оригінальним малюнком, аксесуар ідеально доповнить будь-які образи чоловічого стилю.

Happy Rain

620 грн
Бездоганно зручна чоловіча парасолька складана Happy Rain U42668-2 Black потрібний чоловічий аксесуар для захисту від негоди. Гарна чоловіча механічна парасолька з малюнком в клітку.

Zest

409 грн
Ідеальна чоловіча парасолька Zest Z43530 Black оригінальний чоловічий аксесуар для неідеальної погоди. Стильна чоловіча парасолька механічна чорного кольору, аксесуар який ідеально доповнить будь-які кольори чоловічого стилю.

Парасолі для чоловіків

Серед чоловічих аксесуарів парасолька займає далеко не останнє місце. Адже правильно підібрана модель може не тільки підкреслити імідж, а й послужити довгі роки, рятуючи від негоди. Чоловічі парасолі можуть бути виконані у вигляді тростини або складаної конструкції.

Парасолька-тростина має міцну конструкцію завдяки мінімальній кількості зчленувань. Так як такі парасолі не складаються в кілька разів, то і труться і обертових деталей вони практично не мають. Єдиним недоліком таких моделей можуть бути їх габарити. Вони залежать від величини розкладуваного купола.

Складані парасолі, навпаки, завдяки кільком колінам, можуть займати мінімальний простір як у вашій сумці, так і в машині.

На що варто звертати увагу при виборі парасолі

Каркаси сучасних парасольок виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, високоміцний пластик, дерево, метал. Найбільш популярним і недорогим матеріалом є пластик. Купити чоловічі парасольки, виготовлену з такого матеріалу, можна порівняно недорого. Але і довговічністю такі моделі не відрізняються.

Дерев'яні, а також сталеві каркаси найбільш міцні, але мають велику вагу, що не завжди зручно при експлуатації. Також парасолі, виготовлені з таких матеріалів, досить дорогі через використання спеціальних технологій.

Легкі і функціональні алюмінієві каркаси, які використовуються для виготовлення чоловічих парасольок, безсумнівно, полегшують вагу, але при сильних поривах вітру можуть легко деформуватися.

Купити чоловічу парасольку можна в залежності від використовуваного механізму. Такі парасолі можуть бути:

  • - механічні, що відкриваються і закриваються вручну, що забезпечує довговічність і міцність конструкції;
  • - напівавтоматичні. Такі механізми відкривають купол парасольки після натискання на кнопку. Недоліком такої конструкції може бути його заїдання, що призведе до поломки або додаткового ремонту;
  • - чоловічі парасольки також бувають автоматичні. При натисканні на кнопку механізму такі парасолі розкладаються повністю. Подвійний автомат виконує не тільки розкриття парасольки, а також і його закриття. Через складність конструкції такі моделі значно поступаються попереднім.

Вибираючи парасольку, варто звернути увагу на форму і матеріал, з якого виконаний купол парасольки. Найчастіше використовуються спеціально оброблені синтетичні тканини: поліестер або нейлон. Такі тканини прекрасно відштовхують вологу і не розповзаються від порізів і дрібних пошкоджень. Іноді купол виготовляється з прозорого поліестеру або обробленої бавовни.

Різноманітні парасолі за доступною ціною ви можете купити в інтернет-магазині «IconMan».