Чоловічі шорти

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі модні шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

Seobean

264 грн
Бренд чоловічої білизни для пляжу Seobean це унікальний крій, вища якість і індивідуальність. Чоловічі пляжні шорти ідеального крою, приємні для тіла і не сковують рухів.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Темно-зелені шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Зелені шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Круті чоловічі шорти сині підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Круті чоловічі шорти підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Прикольні шорти червоні підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Прикольні шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть шорти для хлопців Gailang Mono помаранчеві для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі шорти Gailang Mono чорні для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть шорти для чоловіків Gailang Mono для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі довгі шорти Gailang Mono сині для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі шорти Gailang Mono червоні для яскравого відпочинку.

Desmit

375 грн
Блакитні шорти Desmit для модних чоловіків стильного бренду, завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Чоловічі короткі шорти підійдуть як для пляжу, так і просто для прогулянки по місту.

Andrew Christian

335 грн
Популярний бренд Andrew Christian безсумнівно вважається стильним, чоловічим, якісним і передовим виробником модного чоловічого одягу. Модні шорти Andrew Christian Anchor нова яскрава колекція підійде кожному хлопцеві за смаком.

Andrew Christian

335 грн
Розкішний бренд Andrew Christian бездоганно вважається стильним, чоловічим, якісним і передовим виробником модного чоловічого одягу. Брендові шорти Andrew Christian Anchor нова яскрава колекція підійде кожному хлопцю.

Andrew Christian

335 грн
Чоловічі шорти Andrew Christian Anchor Swim популярна серія з обмеженим тиражем. Колекція шорт Anchor зацікавить кожного.

Andrew Christian

335 грн
Бренд Andrew Christian воістину вважається стильним, чоловічим, якісним і передовим виробником дизайнерської чоловічого одягу. Шорти брендові Andrew Christian Anchor нова яскрава колекція сподобається кожному хлопцю.

Andrew Christian

335 грн
Бренд Andrew Christian вважається стильним, чоловічим, якісним і передовим виробником дизайнерської білизни та одягу. Брендові шорти Andrew Christian Anchor модна яскрава колекція зацікавить кожного хлопця.

Andrew Christian

335 грн
Чоловічі шорти Andrew Christian Anchor Swim - популярна серія з обмеженим тиражем. Колекція шорт Anchor зацікавить кожного.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Білі чоловічі шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Зелені чоловічі шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Помаранчеві чоловічі шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Блакитні чоловічі шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Яскраві жовті шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

AQUX

285 грн
Бренд AQUX спеціалізується на пошитті спортивних речей, вироби завжди відмінної якості і стильно виглядають на володарі. Гарні чорні шорти AQUX пляжні створені спеціально для плавання, активного відпочинку, спорту і просто прогулянок.

Seobean

330 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Чоловічі брендові шорти Seobean Board підійдуть як для пляжу, так і просто для прогулянки по місту.

Desmit

375 грн
Біліі шорти Desmit для модних чоловіків стильного бренду, завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Чоловічі короткі шорти підійдуть як для пляжу, так і просто для прогулянки по місту.

Шорти для чоловіків

Коли температура за вікном стрімко зростає, зовсім не хочеться надягати штани, нехай навіть найлегші. У такі літні дні незамінним атрибутом в гардеробі будь-якого модника стануть шорти - універсальний одяг, який можна носити вдома, на пляжі, під час прогулянок по місту або для занять спортом. Шорти дуже практичні в носці і не вимагають особливого догляду, а завдяки доступній в нашому магазині різноманітності моделей і фасонів, ви зможете підібрати і купити шорти, які підходять саме вам.

Практично всі чоловічі шорти виробляються в декількох основних фасонах:

- Шорти-бермуди: останнім часом саме ця модель стала використовуватися не тільки як одяг для сімейного відпочинку, але і як повсякденний елемент гардероба. Найчастіше вони шиються з трикотажної тканини, мають вільний крій і еластичний пояс, не тиснуть і забезпечують максимальний комфорт. Бермуди також можуть шитися з синтетичних тканин, спеціально для того, щоб в них можна було купатися і засмагати тим, хто не любить короткі шорти.

- Подовжені шорти або бриджі шиються за зразком бермудів, але трохи довше - нижче коліна. Такі шорти чоловічі підходять різним типам фігури, але найкраще вони виглядають на неповних хлопцях, відмінно приховуючи худі ноги.

- Короткі шорти щільно облягають силует і мають занижену посадку. Ця модель підходить власникам красивої спортивної фігури, тому що максимально підкреслює підкаченні сідниці, прес і ноги.

- Спортивні шорти відрізняються вільним кроєм, завдяки чому не утрудняють рухи. При їх пошитті найчастіше використовуються легкі натуральні або синтетичні тканини, з волого-і брудовідштовхуючими характеристиками, що робить їх відмінним варіантом одягу для повсякденного носіння.

Що ж стосується кольорів, то шорти для міста зазвичай шиються з більш темних тканин, завдяки чому вони виглядають більш елегантно і можуть комбінуватися не тільки з майками та футболками, а й з поло і сорочками.

Пляжний варіант шорт більшою мірою призначається для відпустки, тому тут дизайнери часто пропонують більш яскраві і веселі кольори - червоний, білий, зелений, рожевий.

Незалежно від модних тенденцій, в будь-якому випадку завжди варто орієнтуватися на свій особистий смак і підбирати саме ті речі, в яких ви будете почувати себе комфортно і впевнено.

На сторінках нашого сайту «IconMan» ви можете підібрати і придбати брендові і стильні шорти для комфортного відпочинку за дуже приємними цінами і всього за кілька хвилин.