Чоловічі труси

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3994 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3993 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

Seeinner

185 грн
Труси танга Seeinner чоловічі, яскравого, смугастого дизайну, з відкритими боками дуже привабливо виглядає на усіх хлопцях. Можна носити кожен день і в особливі випадки.

Seeinner

185 грн
Труси танга Seeinner для чоловіків, яскравого, смугастого дизайну, з відкритими боками дуже привабливо виглядає на усіх хлопцях. Можна носити кожен день і в особливі випадки.
Новинка

Pinky Senson

185 грн
Білі бріфи Pinky Senson від нового бренду, мають насичену, приємну колірну гаму. Мужній, класичний дизайн і модні тенденції в одному виробі. Труси білого кольору, бездоганні для щоденного використання.
Новинка

Seobean

185 грн
Леопардові чоловічі боксери від бренду Seobean мають яскраві кольори, мужній крій і екстравагантний дизайн в одному виробі. Труси блакитного кольору, ідеальні для щоденного використання і романтичного вечора.
Новинка

Seobean

185 грн
Леопардові чоловічі труси від бренду Seobean мають яскраві кольори, мужній крій і екстравагантний дизайн в одному виробі. Труси фіолетового кольору, ідеальні для щоденного використання і романтичного вечора.
Новинка

Seobean

185 грн
Чоловічі білі бокси від бренду Seobean мають завжди яскраві кольори, мужній крій і модні тенденції в одному виробі. Труси білого кольору, ідеальні для щоденного використання.
Новинка

Seobean

185 грн
Чоловічі жовті бокси від бренду Seobean мають завжди яскраві кольори, мужній крій і модні тенденції в одному виробі. Труси жовтого кольору, ідеальні для щоденного використання.
Новинка

Seobean

185 грн
Чоловічі сині бокси від бренду Seobean мають завжди яскраві кольори, мужній крій і модні тенденції в одному виробі. Труси синього кольору, ідеальні для щоденного використання.
Новинка

Seobean

185 грн
Чоловічі червоні бокси від бренду Seobean мають завжди яскраві кольори, мужній крій і модні тенденції в одному виробі. Труси червоного кольору, ідеальні для щоденного використання.

Addicted

185 грн
Відсутній
Білизна спідня чоловіча Addicted US Marines високої якості і яскравого дизайну, зшиті з кращих тканин. Труси чоловічі Addicted US Marines це чоловіче поєднання стилю в дизайнерському крої.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Красиві чоловічі сині боксери Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі боксерів синього кольору.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Красиві чоловічі білі боксери Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі боксерів білого кольору.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Блакитні бріфи чоловічі вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Червоні бріфи модні вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Жовті бріфи модні вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.
Новинка

Pink Hero

185 грн
Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білі бріфи Pink вибір хлопців, які стежать за собою і за своїм стилем.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4024 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

PUMP!

184 грн
Відсутній
Чоловічий бренд білизни PUMP! вміло об'єднав яскраві кольори, мужній крій і спортивний стиль. Модна білизна PUMP! Touchdown яскрава суміш кольору, класного крою.

ES Collection

184 грн
ES Collection світовий бренд чоловічої стильної нижньої білизни. Серія чоловічої спортивної білизни ES Collection Racing 89 Navy класика в сучасному оформленні.

ES Collection

185 грн
Відсутній
Оберіть кращу нижню білизну чоловічі бріфи ES Collection. Спортивна серія білизни ES Collection Double Piping Grey якісна турбота і комфорт в модному дизайні.

Pink Hero

185 грн
Відсутній
Сімейні труси Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі вільних боксерів, синього кольору з якорями.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4023 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

Diesel

185 грн
Чоловічі труси Diesel від відомого бренду, білизна моделі боксерів, фіолетового кольору з червоними швами, виготовлені з м'якої тканини натуральної бавовни. Мають широку гумку з логотипом бренду.

Addicted

185 грн
Відсутній
ADDICTED всі моделі речей розроблені в Барселоні. Білизна вабить погляд своїм яскравим дизайном, натуральними матеріалами, якісним і міцним кроєм. ADDICTED Sportive Violet найкраща спортивна серія брифів для хлопців.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4320 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна чорного кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4319 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна білого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Відсутній
Чоловічі сліпи IM4318 яскравого кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна зеленого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

Junao

175 грн
Чоловічі боксери IM4001 бренду Junao, чоловічі боксери яскравого дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Труси для чоловіків

Період, коли все розмаїття білизни для сильної половини людства полягала в декількох кольорах ситцевих «сімейках», давно канула в Літа. На сьогоднішній день виробники пропонують споживачам труси чоловічі практично в такому ж різноманітті, як і для жінок. При цьому кожен фасон має свої нюанси і правила використання. Крім достатку забарвлень, принтів і моделей, нижня білизна різниться і тканинами, з яких вона виготовлена - це і шовк, і бавовна, і вовна, і поліестер, а також суміш волокон.

Види нижньої білизни

Чоловічі труси, знайти які ви можете в інтерактивному каталозі інтернет-магазину «IconMan», представлені в широкому асортименті:

 • - Плавки.
 • - Боксери.
 • - Стрінги.
 • - Пуш-апи.
 • - Шорти.
 • - Сліпи.
 • - Бріфи.
 • - Хіпси і багато інших.

Весь товар відрізняє висока якість виготовлення і демократична вартість. Деякі моделі мають довжину від талії до стегон, деякі - від пупка. Допомогти визначитися з вибором вам зможуть картки товару, в яких ви знайдете докладний опис всіх характеристик моделі.

Великий вибір дозволяє швидко підібрати оптимальний варіант, максимально відповідний вашим стилістичним уподобанням. Всі вироби, представлені в нашому магазині, повністю повторюють анатомічну будову тіла і виготовляються з високоякісних сучасних матеріалів.

Самий універсальний варіант

Якщо ви хочете купити чоловічі труси, які можна використовувати для щоденного використання, можемо порекомендувати вам боксери. Вони вважаються «класикою» нижньої білизни, тому що вільний крій дає максимум свободи в рухах і не обмежує їх. При цьому шорти добре сидять на нозі, не скачуються під штанами і не натирають ноги. Боксери можна використовувати під класичні брюки, джинси або штани чінос. Їх унікальність полягає в тому, що вони легко адаптуються під будь-який тип штанів.

Переваги придбання товарів у нас

Купити труси чоловічі в інтернет-магазині «IconMan» - означає отримати не тільки якісний товар, який прослужить вам не один рік. Своїм покупцям ми пропонуємо:

 • - Приємну вартість покупки, адже ми регулярно проводимо акції і розробляємо бонусні програми.
 • - Величезний вибір товарів різних виробників з десятки країн.
 • - Зручні для покупців варіанти оплати.

Товар доставляється по всій території України в стислі терміни за допомогою компаній-перевізників.