Чоловічі труси

ES Collection

185 грн
Відсутній
Оберіть кращу нижню білизну чоловічі бріфи ES Collection. Спортивна серія білизни ES Collection Double Piping Grey якісна турбота і комфорт в модному дизайні.

Pink Hero

185 грн
Відсутній
Сімейні труси Pink Hero це знаменитий і популярний бренд чоловічої нижньої білизни з Австралії, відрізняє дану продукцію завжди креативний, стильний дизайн і бездоганна якість виробів. Білизна моделі вільних боксерів, синього кольору з якорями.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4023 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

Diesel

185 грн
Чоловічі труси Diesel від відомого бренду, білизна моделі боксерів, фіолетового кольору з червоними швами, виготовлені з м'якої тканини натуральної бавовни. Мають широку гумку з логотипом бренду.

Addicted

185 грн
Відсутній
ADDICTED всі моделі речей розроблені в Барселоні. Білизна вабить погляд своїм яскравим дизайном, натуральними матеріалами, якісним і міцним кроєм. ADDICTED Sportive Violet найкраща спортивна серія брифів для хлопців.

Junao

175 грн
Відсутній
Чоловічі яскраві сліпи IM4024 бренду Junao, чоловічі сліпи яскравого дизайну, з щільної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, бездоганні для повсякденного носіння, крутих вечірок і навіть для пляжу.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4320 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна чорного кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4319 класичного кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна білого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

China

185 грн
Чоловічі сліпи IM4318 яскравого кольору, мужнього крою та модних тенденцій в одному виробі. Білизна зеленого кольору з чорною гумкою на якій зображений логотип Bechoice, бездогана білизна для повсякденності і яскравих подій.

Junao

175 грн
Чоловічі боксери IM4001 бренду Junao, чоловічі боксери яскравого дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Junao

175 грн
Чоловічі боксери IM4002 бренду Junao, чоловічі боксери яскравого дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4278 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4282 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4281 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4280 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Ciokicx

160 грн
Чоловічі хіпси IM4279 бренду Ciokicx, чоловічі труси класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Addicted

184 грн
Нижня білизна для чоловіків обов'язково повинна підтримувати та дарувати чоловічий комфорт, стильний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні матеріали. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Addicted

184 грн
Чоловіча нижня білизна бренду Addicted розроблена в Іспанії при дотриманні європейських стандартів стилю, якості і комфорту. Боксери серії Addicted Disco створені в яскравому дизайні комфортного, класичного стилю.

Addicted

184 грн
Відсутній
Нижня чоловіча білизна обов'язково повинна підтримувати та дарувати чоловічий комфорт, модний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні тканини. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Addicted

184 грн
Нижня чоловіча білизна обов'язково повинна здійснювати чоловічий комфорт, стильний відомий бренд Addicted використовує тільки міцні та натуральні матеріали. Боксери серії Addicted Disco виконані в яскравому дизайні класичного стилю.

Junao

185 грн
Чоловічі боксери IM3998 бренду Junao, чоловічі боксери класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Junao

185 грн
Чоловічі боксери IM3997 бренду Junao, чоловічі боксери класичного дизайну, з плотної тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, безупречні для щоденного носіння.

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3996 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3995 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3994 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

Junao

185 грн
Відсутній
Прозора білизна IM3993 бренду Junao, чоловічі сліпи класичного дизайну, з прозорої тканини дуже привабливо виглядають на всіх хлопцях, їх можна носити як кожен день для циркуляції повітря, так і в особливі випадки.

ES Collection

184 грн
Відсутній
Чоловіча нижня білизна бренду ES Collection європейської якості і контрастного стильного дизайну, зроблені з натуральних матеріалів. Чоловічі бріфи в Україні нової серії ES Collection Elastic Contrast спортивна контрастна новинка для сучасних чоловіків.

Desmit

185 грн
Відмінні боксери чорні Desmit створюють винятковий чоловічий комфорт, яскравого відтінку, стильової оригінальності. Класичні труси чудово об'єднують насичену колірну гамму.

Desmit

185 грн
Відмінні боксери червоні Desmit створюють винятковий чоловічий комфорт, яскравого відтінку, стильової оригінальності. Класичні труси чудово об'єднують насичену колірну гамму.

Desmit

185 грн
Відмінні боксери Desmit створюють винятковий чоловічий комфорт, яскравого відтінку, стильової оригінальності. Класичні труси чудово об'єднують насичену колірну гамму.

Труси для чоловіків

Період, коли все розмаїття білизни для сильної половини людства полягала в декількох кольорах ситцевих «сімейках», давно канула в Літа. На сьогоднішній день виробники пропонують споживачам труси чоловічі практично в такому ж різноманітті, як і для жінок. При цьому кожен фасон має свої нюанси і правила використання. Крім достатку забарвлень, принтів і моделей, нижня білизна різниться і тканинами, з яких вона виготовлена - це і шовк, і бавовна, і вовна, і поліестер, а також суміш волокон.

Види нижньої білизни

Чоловічі труси, знайти які ви можете в інтерактивному каталозі інтернет-магазину «IconMan», представлені в широкому асортименті:

 • - Плавки.
 • - Боксери.
 • - Стрінги.
 • - Пуш-апи.
 • - Шорти.
 • - Сліпи.
 • - Бріфи.
 • - Хіпси і багато інших.

Весь товар відрізняє висока якість виготовлення і демократична вартість. Деякі моделі мають довжину від талії до стегон, деякі - від пупка. Допомогти визначитися з вибором вам зможуть картки товару, в яких ви знайдете докладний опис всіх характеристик моделі.

Великий вибір дозволяє швидко підібрати оптимальний варіант, максимально відповідний вашим стилістичним уподобанням. Всі вироби, представлені в нашому магазині, повністю повторюють анатомічну будову тіла і виготовляються з високоякісних сучасних матеріалів.

Самий універсальний варіант

Якщо ви хочете купити чоловічі труси, які можна використовувати для щоденного використання, можемо порекомендувати вам боксери. Вони вважаються «класикою» нижньої білизни, тому що вільний крій дає максимум свободи в рухах і не обмежує їх. При цьому шорти добре сидять на нозі, не скачуються під штанами і не натирають ноги. Боксери можна використовувати під класичні брюки, джинси або штани чінос. Їх унікальність полягає в тому, що вони легко адаптуються під будь-який тип штанів.

Переваги придбання товарів у нас

Купити труси чоловічі в інтернет-магазині «IconMan» - означає отримати не тільки якісний товар, який прослужить вам не один рік. Своїм покупцям ми пропонуємо:

 • - Приємну вартість покупки, адже ми регулярно проводимо акції і розробляємо бонусні програми.
 • - Величезний вибір товарів різних виробників з десятки країн.
 • - Зручні для покупців варіанти оплати.

Товар доставляється по всій території України в стислі терміни за допомогою компаній-перевізників.