Чоловчі труси H&M

H&M

244 грн

Продано

Чоловічі труси бренду одягу H&M завжди яскравий стиль, відмінна якість і максимальний комфорт. Серія чоловічих трусів H&M Fast Food привертає увагу стильним принтом різноманітних смаколиків.

Боксери H&M Fast Food Sandwich

Шукаєте нижню білизну яка відповідає зоряним запитам комфорту і якості? Оберіть колекцію чоловічої білизни шведської компанії одягу H&M, як і зоряний півзахисник Парі Сен-Жермена Девід Бекхем.

Чоловічі труси H&M це ідеальний чоловічий партнер, навіть якщо Ви опинилися на вулиці лише в одній білизні. Справжній чоловік не розгубиться, а покаже майстер-клас з м'ячем, легко подолає перешкоди у вигляді собак, сусідських кущів, басейну і всюдисущих камер, легко продемонструє відмінну фігуру і фізичну форму виключно в одних трусах бренду H&M.

Оцініть і Ви нижню білизну бренду H&M, як і зоряний футболіст Девід Бекхем. Замовте прикольні чоловічі труси боксери H&M з креативної колекції смакоти Fast Food. Труси боксери H&M Fast Food Sandwich з бавовни мають середню посадку на талії, широкий еластичний пояс і комфортну фронтальну підкладку, щоб з легкістю використовувати свій чоловічий сексуальний вплив.


Тип :боксери
Push-up :ні
Посадка :середня
Склад :бавовна
Колір :чорний
Розмір :обхват по поясу - M:76-86 см, L:87-92 см, XL:93-102 см
Відмінність :товар відповідає розмірам

Схожі товари