Чоловічий портфель

Bonis

841 грн
Чоловічий портфель зі шкірозамінника Bonis Black для ділових чоловіків в стильному чорному кольорі.

Pieer Deni

1 095 грн
Портфель чоловічий зі шкірозамінника Pieer Deni створений для ділових чоловіків які оцінять стриманий зовнішній вигляд і універсальні рішення на довгі роки використання.

Tofionno

2 202 грн
Чоловічий шкіряний портфель Tofionno стильний, зручний, місткий і функціональний в сірому кольорі.

Tofionno

2 202 грн
Чоловічий шкіряний портфель Tofionno стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Ardido

2 445 грн
Портфель чоловічий шкіряний Ardido стильний, зручний, місткий і функціональний в коричневому кольорі.

Ardido

2 445 грн
Портфель шкіряний Ardido для чоловіків стильний, зручний, місткий і функціональний в коричневому кольорі.

Rockfeld

2 715 грн
Шкіряний портфель Rockfeld для чоловіків дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Rockfeld

2 715 грн
Чоловічий портфель Rockfeld з натуральної шкіри дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Rockfeld

2 715 грн
Шкіряний портфель Rockfeld з натуральної шкіри дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі для чоловіків.

Rockfeld

2 715 грн
Портфель шкіряний Rockfeld для чоловіків дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Quality Fashion

2 715 грн
Відсутній
Шкіряний портфель Quality Fashion для чоловіків дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

ETERNO

2 727 грн
Шкіряний портфель Eterno для чоловіків дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Tofionno

2 202 грн
Відсутній
Чоловічий портфель Tofionno стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

ETERNO

2 727 грн
Відсутній
Шкіряний портфель Eterno для чоловіків дуже стильний, зручний, місткий і функціональний в чорному кольорі.

Valenta

1 414 грн
Сумка портфель Valenta VBM703681 Black для ділових чоловіків в стильному чорному кольорі.

Портфель для чоловіків

Імідж сучасного ділового чоловіка не буде повним і завершеним без такого необхідного аксесуара як портфель. Чоловічий портфель виконує не тільки покладені на нього функції, а й підкреслює статус чоловіка.

Перш ніж вибирати портфель, визначитеся, для чого він вам потрібен. Для перенесення ділових паперів досить придбати невеликий портфель. Для тих же, хто більшу частину часу проводить у відрядженнях, бажано купувати портфелі з розширеними можливостями. У такій портфель чоловічий можуть поміщатися не тільки необхідні документи, але і ноутбук, робочі каталоги, ручки та інші необхідні дрібниці. Усередині таких портфелів зазвичай розташовується кілька відділень. Вони можуть бути великі - для планшета або паперів і маленькі - для корисних дрібниць. Також всередині сучасних чоловічих портфелів передбачаються внутрішні кишені для мобільного телефону і візиток.

Чоловічі портфелі виготовляються з різних матеріалів. Якщо ви проводите багато часу в робочих відрядженнях, то не варто вибирати дорогі моделі з натуральної шкіри. Краще зупинити свій вибір на недорогих моделях, виготовлених із синтетичних матеріалів або штучної шкіри.

Купити чоловічий портфель можна з сучасних синтетичних матеріалів. Портфелі, виготовлені з них, міцні і надійні, витримують більше навантаження і стійкі до різних ушкоджень. Такі моделі мають невисоку ціну, а також функціональні і мають пристойний зовнішній вигляд.

Але якщо ви займаєте керівну посаду або вам необхідно зустрічатися по роботі з людьми, які займають більш високі посади, то варто подумати про придбання портфеля з натуральної шкіри. Вибираючи такий діловий портфель, ви не тільки підтвердите свій статус, але і зможете заявити про свої наміри.

Не варто випускати з виду при виборі портфеля і фурнітуру, яка використовується під час його виготовленні. Різноманітні замки, блискавки, а також ручки повинні бути з міцного матеріалу, бажано з металу. Ручка, яка використовується в конструкції, повинна бути міцно прикріплена до портфелю за допомогою заклепок, щоб витримувати навантаження і вага виробу.

Класичний чоловічий портфель виконується в темних тонах, в основному чорному або темно-коричневому. Бажано підбирати колір такого аксесуара, що сполучається з вашим діловим костюмом або одягом. Але в даний час стали входити в моду моделі світлих відтінків коричневого і рудого кольорів.

Ділові портфелі при акуратному використанні служать довгий час. Для цього досить вчасно протирати їх вологою ганчірочкою, а на шкіряних виробах періодично оновлювати фарбу.