Правила обміну та повернення товаруПравила обмена и возврата товара

Обмін товару

Розуміючи різноманітність, підбору чоловічого одягу онлайн і білизни для чоловіків, і в результаті виявити менші або більші розміри товарів? Знайте, що такі товари можна обміняти протягом 14 днів, обов'язково зберігши ідеальний товарний вигляд і цілу фірмову упаковку.

Товари, які не підійшли, можна тільки обміняти на інший вірний розмір або схожу модель, за умови, що товаром не користувалися.

Обмін товару здійснюється кур'єром або пересиланням служб Нова Пошта або Укрпошта.
Будь-які витрати за викликом кур'єра для обміну і додаткові витрати на пересилку виключно оплачує покупець.

Повернення товару

Якщо Вас раптово розчарувала покупка, то у більших випадках товар можна повернути відповідно до закону протягом 14 днів за умови, що їм не користувалися. Повернути товари належної якості можна тільки в тому випадку, якщо товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд та інші споживчі властивості.

Можна повернути товар за допомогою кур'єра або пересиланням Укрпошти та Нової Пошти.
Будь-які всілякі витрати і витрати з повернення товару повністю несе покупець.

Відмова без пояснення причин

Повернення білизни, плавок, термобілизни, натільної і спортивного білизни, шорт для плавання не проводиться. Чоловічий магазин одягу, білизни, плавок і аксесуарів IconMan має право відмовити в обміні або поверненні товару, без пояснення причини по частині видів білизни, плавок, натільного одягу індивідуального застосування.