Дорожня сумка

Converse

405 грн
Відсутній
Спортивна сумка Converse чорного кольору, підходить для походу в спортзал або для подорожі.

Converse

405 грн
Відсутній
Чоловіча сумка Converse спортивна зеленого кольору, підходить для походу в спортзал або для подорожі.

Onepolar

1 349 грн
Дорожня сумка Onepolar яскравого жовтого кольору для подорожей або походу в спортивний зал.

Дорожні сумки для чоловіків

Дорожня сумка - зайві витрати або корисна річ? Давайте розбиратися. Чим дорожня сумка відрізняється від звичайної? Назва говорить сама за себе. Це сумка, з якої можна сміливо відправлятися в дорогу, тому вона повинна бути зручна і містка. Безсумнівно, якщо ви часто перебуваєте в роз'їздах, дорожня сумка просто необхідна. Погодьтеся: приємніше подорожувати, взявши з собою одну хорошу сумку в дорогу, ніж тягнути купу пакетів, валіз та іншої ручної поклажі.

Сумка дорожня також повинна бути в шафі кожного, адже завжди можна рвонути назустріч пригодам. Досить купити одну якісну зручну велику сумку - і вона буде служити дуже довго. Давайте розберемося, які бувають сумки і як їх вибрати?

Виділяють два типи дорожніх сумок:

1.Баул - універсальний варіант. Зазвичай виготовляється з м'яких матеріалів, місткий і не дуже об'ємний. Більшість таких сумок припускають наявність двох маленьких ручок і ременя для перенесення на плечі, що зручно. Переважно брати сумку з штучних матеріалів, вона прослужить набагато довше. Перед покупкою обов'язково уважно ознайомтеся з кишенями сумки: так, це досить важливо. Ви зрозумієте необхідність наявності кишень, коли почнете упаковувати речі і знадобиться ще одна кишеня, а її може і не виявитися. Тому вже з самого початку слід знати, яким ергономічним потенціалом володіє сумка. І не забувайте про колір: беріть яскравішу, тоді баул неможливо буде випустити з уваги.

2. Сумка на колесах - хороший варіант для любителів подорожувати. Це саме та зручна дорожня сумка, купити яку зобов'язаний кожен поважаючий себе мандрівник. Часто міняєте транспортний засіб? Переносити важкий баул буває дуже незручно, тут вам на допомогу прийдуть коліщатка. З такою валізою подорожувати легко, а головне - безпечно.

Сумки на колесах зазвичай виготовляються з міцного матеріалу, мають досить щільні стінки.

У будь-якому випадку це корисна річ - сумка дорожня, купити яку слід кожному. Скільки коштує дорожня сумка, ви можете дізнатися на нашому сайті «IconMan». Пропонуємо вашій увазі сумки-баули і сумки на коліщатках. Приємна колірна гамма, міцні деталі, якісні матеріали, а головне - все це за прийнятною ціною. Спробуйте і переконайтеся, як легко можна подорожувати, зібравши все необхідне. Компактні і місткі сумки - ось що в асортименті нашого магазину.

Замовляйте і беріть з собою в дорогу, назустріч новим відкриттям.