Ключниця

Desisan

410 грн
Ключниця для ключів Desisan SHI200-2 в зручній формі мішечка з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

410 грн
Ключниця шкіряна DESISAN в зручній формі мішечка з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

410 грн
Чоловічий футляр для ключів в зручній формі мішечка це ключниця Desisan SHI200-10 з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

355 грн
Ключниця для чоловіків Desisan це компактний футляр для ключів в формі пенала з натуральної шкіри, комфортних розмірів для будь-якої сумки або рюкзака.

Desisan

410 грн
Чоловічий компактний футляр для ключів ключниця Desisan в формі мішечка з натуральної шкіри, маленьких розмірів для будь-якої сумки або навіть кишені.

DNK LEATHER

215 грн
Шкіряна ключниця DNK Leather з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або борсетки, чорного кольору.

DNK LEATHER

240 грн
Відсутній
Ключниця чоловіча DNK LEATHER компактних розмірів для будь-якої сумки або борсетки.

DNK LEATHER

240 грн
Чоловіча ключниця DNK LEATHER зі шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або борсетки.

Якщо ви не знаєте, що подарувати - купіть ключницю. У кожної людини, незалежно від віку і статі, завжди є кілька ключів. І для того, щоб жоден з них не був втрачений, найкраще використовувати такий прекрасний аксесуар як ключниця.

Ключниці можуть бути виконані у вигляді прямокутного футляра. Такі моделі закриваються за допомогою блискавки. Всередині неї на невеликому ремінці розташовується кільце, на яке приєднуються ключі. Вибирати такі моделі слід, орієнтуючись на найдовший ключ, щоб не було незручності під час її експлуатації. Зовні такий футляр має невелике кільце або карабін для зручності кріплення до сумки або джинсам. Він може мати, крім внутрішніх застібок, кілька зовнішніх або внутрішніх кишеньок.

Чоловіча ключниця також може бути виконана у вигляді брелків або портмоне. Найбільш поширеною моделлю є ключниці у вигляді портмоне. Вони виконуються у вигляді гаманця і застібаються за допомогою кнопки. Всередині, крім ключів, закріплених на невеликих карабінах, розташовуються невеликі кишені, куди можна покласти гроші або інші необхідні речі. Такі моделі захищають ваш одяг від пошкоджень і дають можливість скористатися будь-яким ключем.

Якщо вам необхідна ключниця для одного або двох ключів, то вам краще купити кишенькову ключницю, виконану у вигляді невеликого чохла. Такий варіант також може бути актуальним, якщо ваші ключі мають нестандартну форму або розмір.

Якщо ви вирішили купити ключницю, то варто звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Найбільш практичним і довговічним матеріалом, безсумнівно, є натуральна шкіра. Такі моделі можуть бути виконані з різними видами тиснення. Не менш довговічними є ключниці, виготовлені зі штучних матеріалів, наприклад, таких, як текстиль, штучна шкіра або силікон.

Вибираючи чоловічі ключниці, зверніть увагу на використовувану фурнітуру. Адже від її якості залежить термін служби цього аксесуара. Також варто відзначити якість виконання сполучних швів. Адже не якісно прошиті шви і стирчачі нитки можуть швидко розпуститися, що викличе не тільки пошкодження ключниці, а й втрату ключів.

Підбираючи ключницю для чоловіка, слід вибирати однотонні, витримані в суворих формах і кольорах моделі, виконані в одному стилі з гаманцем і візитниці, що дозволить вигідно підкреслити імідж і стиль власника.