Бренд Croota

Croota стиль чоловіків з далекої Австралії.

Хочете придбати брендові плавки, прикольну чоловічу нижню білизну, труси для чоловіків, короткі чоловічі пляжні шорти, плавки з пуш апом які вразять комфортом і якістю? Тоді варто обрати перегляд пропозицій від австралійської компанії Croota. Бренд заснований в 2006 році в місті Сідней вміло підкреслює, вражає стиль чоловіків всього світу.


Що так подобається хлопцям, які користуються одягом, брендовою нижньою білизною марки Croota? Подобається, що продумані найдрібніші деталі білизни для чоловіків, що компанія дбає про якість виробів, використовує тканини приємні на дотик і зручні при використанні, адже на зовнішній вигляд білизна чоловіча відіграє значиму роль, і компанія з лишком справляється, пропонуючи підбір різних видів білизни на кожен день.


З дня заснування компанії пройшло небагато часу, але якість, ціна і зручність зіграли основну роль, продаж чоловічої нижньої білизни буквально злетіла з першого місяця роботи на ринку нижньої чоловічої білизни Австралії. Для чоловіків в досить спекотній країні, на першому місці стоїть питання якості матеріалу, його схильність до виведення зайвої вологи. Звичайно дизайнери бренду подбали про це, адже бажання клієнта понад усе. У виробництві білизни чоловічої, купальних плавок кращі дизайнери беруть до уваги тільки добірну тканину, що пройшла через безліч суворих критеріїв як підтримання комфортної температури, еластичність, приємні тактильні відчуття. Саме ці критерії відбору дали перевагу роботи з хорошими матеріалами. Бренд спеціалізується не тільки виробництвом якісної чоловічої нижньої білизни, але і з успіхом випускає інші предмети одягу, такі як плавки, шорти, бейсболки, пляжний одяг, футболки, майки і спортивний одяг.


У 2007 році почався масовий ажіотаж навколо чоловічого одягу Croota. Австралійські чоловіки, оцінили старання дизайнерів і масово скуповували білизну спідню, плавки купальні, плавки пляжні, труси боксери, хіпси, бріфи і інший одяг даної марки, кожен з чоловіків знаходив в одязі, щось особливе, комфортне і відповідне для себе. Над дизайном гардеробу, працюють кращі дизайнери країни, вкладаючи душу у виробництво і втілення нових оригінальних ідей. Кожен сезон поповнюється, новими, красивими колекціями, а модні покази все сильніше чекають появи нових колекцій Croota.


Багато австралійських цінителів моди, виділяють бренд як один з кращих, серед представлених колекцій на місцевих показах. Креатив компанії оцінили відомі марки, звернувши особливу увагу на лінійку, в якій Croota випустила не тільки красиву чоловічу білизну, а й жіночу. Весь ефект милості і чарівності полягав у тому, що компанія випустила молодіжну нижню білизну, яку можна було придбати закоханій парі. Вона відповідала один одному по орнаменту, колірній гамі і навіть формі. Лінійка справила немалий фурор, і багато пар полюбили бренд Croota. Крім цієї лінійки, покупцям припало до душі і оригінальна безшовна білизна. Основним плюсом і фішкою стало відсутність швів. Особливу стильну чоловічу нижню білизну оцінили спортсмени, яким важлива максимальна комфортність. Багато спортсменів відзначили, що при бігу, відсутнє зайве навантаження на тіло, приємно робити фізичні навантаження і відчувати, що нічого не перешкоджає. Крім цих лінійок Croota створила безліч інших, які так само відрізнялися своєрідним стилем і індивідуальністю.


Основною категорією покупців є молоді люди віком від 18 до 30 років, вони часто захоплені спортивним спосібом життя і активним проведенням свого часу, яке дарує їм сучасний чоловічий одяг. Для реклами і модних показів, проходять ретельні відбори моделей, і в основному рекламують одяг, молоді люди спортивної статури і підтягнутих форм, яким до душі продукція даної марки.


В даний момент компанія Croota поширює свої колекції, не тільки на території Австралії. За 10 років роботи на модних ринках, компанія виросла і почала поставки і в інші стани світу, такі як США, Німеччину, Францію, Італію, Іспанію, Росію, а тепер довгоочікувана продукція даної марки з'явилася і в Україні.


Оцініть чоловічу нижню білизну бренду Croota виберіть і купіть в IconMan магазині чоловічої нижньої білизни. Чоловіча білизна інтернет магазину IconMan Вас порадує, хорошими цінами і швидкою доставкою брендового одягу.

Еще