Бренд Desisan

Desisan - досить популярна турецька торгова марка, компанія, яка займає лідируючі місця в галузі шкіргалантереї для чоловіків і жінок. У нашому онлайн магазині представлені ключниці, гаманці і сумки цієї марки. Зробіть і Ви свій вибір.

Виробник Desisan це відмінна пропозиція для людей, хто хоче придбати якісні, зручні, красиві аксесуари з міцної, екологічної натуральної шкіри. Вони не втрачають свою зносостійкість і зовнішній вигляд з часом. Не менш вимогливо ставляться до фурнітури виробів і правильному пошиттю. Ми із задоволенням пропонуємо Вам придбати у нас найкращі продукти зі шкіри, купіть чоловічу ключницю всього в два кроки і отримайте її з доставкою додому.

Еще

Desisan

410 грн
Ключниця для ключів Desisan SHI200-2 в зручній формі мішечка з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

410 грн
Ключниця шкіряна DESISAN в зручній формі мішечка з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

410 грн
Чоловічий футляр для ключів в зручній формі мішечка це ключниця Desisan SHI200-10 з натуральної шкіри, компактних розмірів для будь-якої сумки або кишені.

Desisan

355 грн
Ключниця для чоловіків Desisan це компактний футляр для ключів в формі пенала з натуральної шкіри, комфортних розмірів для будь-якої сумки або рюкзака.

Desisan

410 грн
Чоловічий компактний футляр для ключів ключниця Desisan в формі мішечка з натуральної шкіри, маленьких розмірів для будь-якої сумки або навіть кишені.

Desisan

720 грн
Відсутній
Візитниця чоловіча стильна шкіряна на кнопці від бренду Desisan середніх розмірів для різних Ваших карток і візиток.

Desisan

1 175 грн
Чоловічий гаманець Desisan SHI225-2FL шкіряний, бездоганно стильний і зручний в класичному чорному кольорі. Даний гаманець підійде під будь-який ваш стиль і образ і прослужить довгі роки.

Desisan

1 126 грн
Чоловічий шкіряний гаманець DESISAN SHI069-10FL бездоганно стильний, гладкий і зручний в коричневому кольорі. Даний гаманець підійде під будь-який ваш стиль і образ і прослужить довгі роки.