Набір для догляду за бородою

Beardly Brothers

165 грн
Віск для бороди Beard wax №2 від бренду Beardly Brothers для фіксації волосся і приємного аромату бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

265 грн
Відсутній
Гребінь для чоловіків по догляду за бородою у формі вусів від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

315 грн
Відсутній
Чоловічий гребінь для бороди і вусів у формі кастета від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

285 грн
Відсутній
Олія для бороди Beard Oil №2 від бренду Beardly Brothers для відновлення структури волосся і додання здорового вигляду бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

285 грн
Відсутній
Олія для бороди Beard Oil №1 від бренду Beardly Brothers для відновлення структури волосся і надання здорового вигляду бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

195 грн
Віск для бороди Argan Beard від бренду Beardly Brothers для фіксації волосся і приємного аромату бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

415 грн
Стилізований чоловічий гребінь для бороди під вінтажну небезпечну бритву від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

415 грн
Стилізований чоловічий гребінь під вінтажну небезпечну бритву від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

315 грн
Чоловічий гребінь для бороди і вусів у формі кастета від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів.

Beardly Brothers

335 грн
Конопляна олія Cannabis для чоловічої бороди від бренду Beardly Brothers для живлення та догляду за волоссям і додання здорового вигляду бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

335 грн
Відсутній
Арганова олія Argan Beard для чоловічої бороди від бренду Beardly Brothers для живлення та догляду за волоссям і додання здорового вигляду бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

265 грн
Чоловічий гребінь для вусів у формі вусів від бренду Beardly Brothers, відрізняється своєю вишуканістю і використанням тільки природних матеріалів. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Beardly Brothers

195 грн
Конопляний віск для чоловічої бороди і вусів Cannabis Beard wax від бренду Beardly Brothers для фіксації волосся і приємного блиску бороди. Все виготовлено вручну в Україні в Києві.

Борода для чоловіка здавна була предметом гордості. В даний час носіння бороди переросло в цілу культуру. На перший погляд, це може здатися досить легко. Менше клопоту вранці: ніякого гоління, а дівчата без розуму! Мода на бороди зовсім не означає, що потрібно відпустити попівську бороду, недоглянуту і стирчащу в різні боки. Такий індивідуальний підхід, дівчат вразити, звичайно, може, але не так як хотілося б. У справі відрощування розкішної бороди немає місця ліні. Зважилися обзавестися цією трендовою чоловічою прикрасою? Тоді вам терміново необхідний набір для догляду за бородою.

Зібрати такий набір в наш час просто. Наш інтернет-магазин для чоловіків пропонує великий вибір масел, воску і гребенів для догляду за бородою. Ви можете чудово і елегантно виглядати і без дорогущих процедур в Барбершопі! Створюйте свої неповторні образи вдома. Не бійтеся експериментувати. Чули про всесвітньому фестивалі борід і вусів? Ці хлопці знають толк в аксесуарах для бороди. Найцікавіше, що чим кучерявіша і неймовірніша експозиція, - тим краще. Навіть уявити собі неможливо, скільки, виявляється, існує різних категорій вус і борід.

Набір для догляду за бородою купити і оцінити можна в нашому інтернет-магазині «IconMan». Тут зібрані тільки найкращі товари для борід і вусів. Давайте розберемося, що до чого:

1. Віск. Чи помічали, що волосся росте, як їм заманеться, лізуть в ніс і рот? Відрощуючи благородну бороду, ви напевно не збиралися виглядати, як місцевий завсідник нічних кіосків? Терміново виправляємо ситуацію. Саме для таких випадків і потрібен віск. Не потрібно змащувати їм всю бороду: досить підрівняти кінчики, зафіксувавши їх у зручному положенні.

2. Масло. Масло заспокоює, пом'якшує шкіру. Якщо є відчуття стягнутості при відрощування бороди, змастіть маслом ці ділянки. Також масло сприяє росту волосся, зміцнює структуру, та й просто надає доглянутий вигляд. Таке масло добре вбирається і не забруднює одяг.

3. Гребінь. Звичайно, найголовніший аксесуар для бороди. За допомогою гребеня ви можете надати бороді форму, розчесати сплутані ділянки, вичистити з неї все непотрібне.

Все для догляду за бородою ви знайдете на нашому сайті. Оригінальні гребені, різноманітні масла і віск допоможуть створити неповторний стиль. Доглядайте за собою, будьте красивими і гідними звання справжнього бороданя.