Обкладинки для документів

DNK LEATHER

115 грн
Відсутній
Обкладинка для посвідчення Поліція торгової марки DNK LEATHER.

DNK LEATHER

105 грн
Відсутній
Обкладинка для документів Поліція торгової марки DNK LEATHER.

Passporty

151 грн
Обкладинка для паспорта від торгової марки Passporty представлена у вигляді українського прапора з написами.

Passporty

151 грн
Чоловіча обкладинка для паспорта бренду PASSPORTY виконана в традиційному українському стилі вишивки з екошкіри.

DNK LEATHER

229 грн
Чоловіча шкіряна обкладинка для паспорта однотонна з написом від бренду DNK LEATHER виконана в класичному стилі чорного кольору.

DNK LEATHER

229 грн
Чоловіча шкіряна обкладинка на паспорт однотонна з написом від бренду DNK LEATHER виконана в класичному стилі синього кольору.

Passporty

151 грн
Чоловіча прикольна обкладинка для паспорта KRIV148 виконана з екошкіри зі стильним принтом.

Passporty

134 грн
Чоловіча стильна обкладинка для паспорта PASSPORTY KRIV110 з принтом із екошкіри.

Passporty

134 грн
Чоловіча обкладинка для паспорта з екошкіри для посвідчення особи від бренду Passporty, прекрасний вибір для вашого паспорта.

Обкладинки для документів заполонили прилавки кіосків з канцтоварами. Тисячі різних варіантів рясніють смішними, оригінальними, просто неймовірними картинками. Як часто, стоячи в черзі, наприклад, в реєстратурі, ви помічали прикольну обкладинку із зображенням знаменитого персонажа? Вам, імовірно, теж хотілося собі таку? Що ж, не відкладайте покупку в довгий ящик. Подивіться на свої документи в звичайної непоказною обкладинці, яка вже не перший рік муляє очі. Пора щось змінювати!

Наш інтернет-магазин пропонує відмінні чоловічі обкладинки на документи. Паспорт, права і купа інших документів, які постійно потрібні під рукою. Помітили, як стерлися краї? Папери мнуться, плямуються, вид зовсім не той, що раніше. Хіба так повинні виглядати документи солідного чоловіка?

Купити обкладинку для документів в нашому магазині не складе великих труднощів. Переходьте на «IconMan» в розділ чоловічих аксесуарів і виберіть обкладинку до душі і смаку. Відмінні якісні вироби, хороші матеріали, які не зітруться через пару днів і будуть відмінно виглядати не один рік. І звичайно, наші обкладинки неодмінно збережуть документи в цілості й схоронності.

Стильний і яскравий аксесуар - обкладинка під документи - виділить вас і обов'язково підніме настрій не тільки власнику, але і оточуючим. Варто відзначити, що таку яскраву обкладинку легко знайти в сумці і неможливо забути. З вами бувало, що випадково залишали десь потрібний документ або забували вдома у передпокої паспорт, який був так потрібен? Оригінальні обкладинки для документів, які пропонує наш інтернет-магазин, неможливо забути, а в разі неймовірною неуважності ви легко зможете пояснити, що саме було втрачено. Цікаві чоловічі обкладинки для документів завжди будуть привертати увагу.

Обкладинки для посвідчень, документів, паспортів - у нас є все, що потрібно. Неординарні зовні, якісні шкіряні обкладинки приємно тримати в руці, не соромно дістати з сумки. Місткі обкладинки для документів дозволяють всі потрібні папери тримати в одному надійному місці.

Не забувайте і про своїх друзів. Давно хотіли зробити оригінальний подарунок другу чи колезі? Хочете здивувати кохану, родичів? Цікава і незвичайна обкладинка для паспорта може стати незабутнім презентом. Спробуйте, оцініть самі і запропонуйте вашим знайомим. Так приємно оточити себе цікавими речами і підняти настрій.