Плавки чоловічі

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії з пуш-ап. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки чорні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Відсутній
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки червоні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси червоні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси білі Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси блакитні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси жовті Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки жовті Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки білі Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Відсутній
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії з пуш-ап. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки блакитні Addicted для пляжу або басейну.

Seobean

280 грн
Плавки для купання Seobean Military Green від кращих дизайнерів бренду елегантної білизни для чоловіків. Яскрава колекція плавок Seobean Military оригінальний контраст для активного пляжного відпочинку.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі білі плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Нейлонові чорні плавки чоловічі Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі чорні плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Яскраві смугасті плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Сексуальні білі плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Сексуальні сині плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Сексуальні чоловічі плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Addicted

280 грн
Купальні плавки чоловічі Addicted це завжди стильні труси для плавання іспанського бренду. Бренд порадує хлопців високою якістю крою та оригінальним дизайном. Серія Addicted Three Color яскраві триколірні бріфи.

Addicted

280 грн
Купальні плавки чоловічі Addicted це завжди стильні труси для плавання іспанського бренду. Бренд порадує хлопців високою якістю крою та оригінальним дизайном. Серія Addicted Three Color яскраві триколірні бріфи.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Чоловічі чорні плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Літні плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Зіркові плавки чоловічі чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Sport Line

280 грн
Відмінний бренд Sport Line створює виключно модну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Круті плавки чоловічі чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

AussieBum

280 грн
Чоловічі плавки для купання AussieBum напевно самий ідеальний вибір чоловіків для занять спортом на пляжі і воді. Злегка облягаючі, легко підкреслять спортивну фігуру, залишаючи максимальну чоловічу свободу.

Desmit

280 грн
Відмінний бренд Desmit створює виключно унікальну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Вузькі плавки чоловічі чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Desmit

280 грн
Відмінний бренд Desmit створює виключно унікальну білизну бездоганної якості, яскравих відтінків, стильової оригінальності. Вузькі чоловічі плавки чудово об'єднують насичену кольорову гамму.

Addicted

280 грн
Модна нижня білизна іспанського бренду Addicted розроблена європейськими технологіями в Барселоні, це безсумнівно потішить кожного чоловіка. Чоловічі плавки Addicted Star Printed Sport зоряна серія брифів, дизайн спокушає найконсервативніших.

Addicted

280 грн
Відсутній
Брендові плавки Addicted Extra-Large Logo це серія стильних чоловічих купальних плавок іспанського бренду. Бренд порадує чоловіків високою якістю крою та оригінальним дизайном.

Addicted

280 грн
Купальні плавки Addicted це серії завжди стильних, розкішних чоловічих купальних плавок іспанського бренду. Бренд радує чоловіків високою якістю крою та оригінальним дизайном. Плавки Addicted Camouflage яскрава лінія пляжного одягу.

Addicted

280 грн
Купальні плавки Addicted це серії завжди стильних, розкішних чоловічих купальних плавок іспанського бренду. Бренд радує чоловіків високою якістю крою та оригінальним дизайном. Плавки Addicted Camouflage яскрава лінія пляжного одягу.

Купальні плавки для чоловіків

З наближенням літнього сезону питання придбання нового одягу для плавання стає особливо актуальним. Незалежно від того, де і з ким ви плануєте літній пляжний відпочинок, стильні чоловічі плавки є обов'язковим предметом гардеробу. Будь-якому чоловікові приємно відчувати себе впевнено і привабливо на пляжі. Саме тому багато представників сильної статі прагнуть купити плавки не тільки ефектні, але відповідні останнім модним тенденціям. У нашому магазині є якраз те, що ви шукаєте - широкий вибір якісних плавок для плавання.

В першу чергу, при виборі плавок варто враховувати те, де ви їх будете носити. Для басейну і пляжу плавки чоловічі виготовляються з різних тканин:

  • - Плавки чоловічі для плавання у відкритих водоймах шиють переважно з якісних синтетичних матеріалів - поліаміду, спандекса або поліестеру. Вони не розтягуються при частому пранні, стійкі до морської солі і ультрафіолетових променів, а також добре сідають по фігурі і швидко висихають.
  • - Чоловічі плавки для басейну шиють в основному з еластичних і комбінованих тканин - натуральних і синтетичних. Вони відрізняються високою стійкістю до зовнішніх впливів та хлорованої води.

Як правильно підібрати плавки

Форму плавок рекомендується підбирати під вашу статуру - деякі моделі здатні дуже вигідно підкреслити переваги вашої фігури або приховати її незначні недоліки. Доступний у нас вибір кольорів, фасонів і стилів дозволяє кожному чоловікові підкреслити свою індивідуальність, не забуваючи при цьому про комфорт.

Правильно пошиті вироби з якісних матеріалів повністю виключають можливість виникнення натирань і подразнень. Це особливо важливо, якщо вам необхідні плавки чоловічі купити для тренувань - так можна уникнути будь-якого дискомфорту під час руху:

  • - Короткі плавки-бріфи найбільше підходять власникам спортивної атлетичної фігури - ця модель має вузькі бокові шви і вигідно підкреслює підкачаний прес і ноги. Вони призначені виключно для купання і не зовсім підходять для походу за прохолодним напоєм до прибережних кафе.
  • - Плавки-боксери - найбільш популярна модель. Вони досить щільно облягають фігуру, комфортні в носінні і можуть використовуватися як в басейні, так і в морі.
  • - Шанувальникам більш строгих моделей підійдуть подовжені плавки або шорти - їх можна носити не тільки під час купання, але і просто для відпочинку на пляжі. У них досить комфортно засмагати і в той же час вони не утрудняють руху при плаванні або ходьбі.
  • - Тим, хто бажає приховати будь-які недоліки або не може похвалитися ідеальною фігурою, варто вибирати плавки більш вільного крою. У таких моделях завжди є внутрішня підкладка з сіточки, яка забезпечує вентиляцію закритих ділянок тіла навіть при високій температурі.
  • - Самим розкутим чоловікам і чоловікам з ідеально атлетичною статурою підійдуть плавки-стринги. Вони пошиті за таким же принципом, що і жіночі - максимально відкривають тіло для сонячних ванн.

Бажано не обмежуватися однією моделлю плавок, оскільки така зручна і стильна річ у вашому гардеробі має бути не одна одиниця.

Всілякі по стилю і кольору купити плавки чоловічі можливо в нашому магазині за дуже приємними цінами і всього в один клік - переходьте в каталог і обирайте саме вашу модель серед усього розмаїття!