Плавки шорти чоловічі

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі білі плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Нейлонові чорні плавки чоловічі Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі чорні плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Чоловічі чорні плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

AussieBum

280 грн
Чоловічі плавки для купання AussieBum напевно самий ідеальний вибір чоловіків для занять спортом на пляжі і воді. Злегка облягаючі, легко підкреслять спортивну фігуру, залишаючи максимальну чоловічу свободу.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві чоловічі купальні плавки Seobean мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві чоловічі брендові плавки Seobean мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві чоловічі плавки мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Чоловічі пляжні боксери Seobean яскраві плавки мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві чоловічі плавки Seobean мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві плавки для чоловіків Seobean мають бездоганно насичений дизайн.

Seobean

280 грн
Плавки шорти Seobean Pocket універсальні та зручні для занять спортом або пляжним відпочинком.

Seobean

280 грн
Дизайнерська, модна, яскрава чоловіча білизна для плавання від популярного бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Контрастні чоловічі різнокольорові плавки Seobean мають захоплюючий дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська, модна, яскрава чоловіча білизна для плавання від популярного бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Контрастні чоловічі плавки боксерки Seobean в бездоганному дизайні.

AQUX

300 грн
Шорти плавки AQUX Blue White яскраві і комфортні, для чоловіків які цінують зручний і стильний пляжний одяг та активні види спорту.

AussieBum

280 грн
Плавки для плавання AussieBum кращий чоловічий вибір білизни для активних занять спортом на воді. Зручні та комфортні плавки з повною свободою дій.

AussieBum

280 грн
Плавки AussieBum кращий чоловічий вибір для активних занять спортом і відпочинку на пляжі. Якісні тканини, комфортний крій і повна чоловіча свобода.

AussieBum

280 грн
Плавки чоловічі AussieBum ідеальний вибір чоловіків для активних занять спортом на воді. Злегка облягаючи плавки дарують максимальну свободу рухів і дій.

AussieBum

280 грн
Чоловічі плавки для плавання AussieBum вибір чоловіків для пляжу і басейну. Плавки легко облягаючи підкреслять спортивну чоловічу фігуру та основні переваги.

AussieBum

280 грн
Плавки боксери AussieBum чоловічі класичного крою для занять пляжними видами спорту. Замовляйте зручні плавки для чоловіків в класичному стилі.

AussieBum

280 грн
Плавки для хлопців AussieBum класичного крою для занять пляжними видами спорту. Замовляйте зручні чоловічі плавки перевіреного крою.

AussieBum

280 грн
Плавки для чоловіків бренду AussieBum порадують чоловіків кроєм і середньою посадкою. Плавки чоловічі вміло доповнять відпочинок на пляжі, басейні або аквапарку.

Seobean

280 грн
Дизайнерська, модна, яскрава чоловіча білизна для плавання від популярного бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Контрастні чоловічі гарні плавки Seobean мають бездоганно захоплюючий дизайн.

AussieBum

280 грн
Чоловічі плавки для плавання чоловічого бренду AussieBum порадують чоловіків кроєм і середньою посадкою. Плавки вміло доповнять відпочинок на пляжі, басейні або аквапарку.

Seobean

280 грн
Дизайнерська, модна, яскрава чоловіча білизна для плавання від популярного бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Контрастні чоловічі смугасті плавки Seobean мають бездоганно захоплюючий дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних сучасних хлопців. Яскраві чоловічі плавки Seobean мають бездоганно насичений дизайн.

SuperBody

280 грн
Яскраві чоловічі плавки бренду SuperBody вразять практичністю і унікальним зовнішнім виглядом та дизайнерським виконанням крою моделі.

SuperBody

280 грн
Зелені плавки бренду SuperBody вразять практичністю і унікальним зовнішнім виглядом та дизайнерським виконанням крою моделі.

SuperBody

280 грн
Плавки боксери незвичайні і яскраві чоловічі плавки бренду SuperBody вразять практичністю і дизайнерським виконанням крою моделі.

SuperBody

280 грн
Плавки шорти бренду SuperBody вразять практичністю і унікальним зовнішнім виглядом та дизайнерським виконанням крою моделі.

Плавки шорти для купання

Плануючи довгоочікуваний відпочинок на морі або біля річки, обов'язково варто заздалегідь подбати про ваш пляжний гардероб. Його головний компонент - це, звичайно ж, шорти для плавання, яких у вас повинна бути не одна пара, а кілька. Ми пропонуємо вам широкий асортимент шорт, серед яких ви напевно знайдете саме те, що підходить вам по всім параметрам.

Плавальні шорти вже давно стали не тільки обов'язковим атрибутом пляжного відпочинку, але і стильним елементом гардеробу, що підкреслює ваш бездоганний смак. Саме тому не соромтеся вибирати як практичні моделі темних відтінків, так і яскраві однотонні шорти, або моделі з різноманітними веселими принтами.

Шорти для пляжного відпочинку виготовляють переважно з високоякісної синтетичної тканини - нейлону або поліестеру. Їй не потрібно багато часу для висихання, а також вона не швидко вигорає при тривалому перебуванні на сонці.

Всі шорти для плавання можна умовно розділити на дві основні групи:

  • - Класичні шорти мають більш вільний крій і можуть бути стандартної довжини до середини стегна або більш видовженими - до коліна. Така модель дозволяє відчувати себе абсолютно вільно і не сковує рухи. Вона ідеально підходить для занять активними видами спорту, наприклад, для гри в пляжний волейбол або для занять серфінгом, а також рекомендована тим, хто бажає приховати недоліки фігури.
  • - Плавки-шорти більше підходять безпосередньо для купання - вони щільно облягають тіло і добре тримаються, не викликаючи при цьому ніякого дискомфорту. Така модель найкраще підходить чоловікам спортивної статури, оскільки підкреслює підкачаний прес, сідниці і ноги.

У нашому інтернет-магазині «IconMan» ви можете підібрати якісні шорти і плавки від таких відомих брендів, як ES Collection, AussieBum, Andrew Christian, Addicted, Croota, Seobean і AQUX.

Не забувайте, що плавки-шорти чоловічі повинні забезпечувати максимальний комфорт, а не сором або незручність, тому, коли ви будете вибирати цей важливий елемент чоловічого гардеробу в нашому спеціалізованому магазині, в першу чергу керуйтеся особливостями вашої фігури і просто особистими уподобаннями, щодо фасону і забарвлення.