Пляжний одяг

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії з пуш-ап. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки чорні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Відсутній
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки червоні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси червоні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси білі Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси блакитні Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки бокси жовті Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки жовті Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки білі Addicted для пляжу або басейну.

Addicted

295 грн
Відсутній
Нові чоловічі плавки для плавання з сонячної Іспанії з пуш-ап. Чоловічі плавки тільки вищої якості з відмінним кроєм і стилем. Плавки блакитні Addicted для пляжу або басейну.

Seobean

280 грн
Плавки для купання Seobean Military Green від кращих дизайнерів бренду елегантної білизни для чоловіків. Яскрава колекція плавок Seobean Military оригінальний контраст для активного пляжного відпочинку.

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі модні шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

ES Collection

264 грн
Відсутній
Чоловічі колекції білизни та одягу від відомого світового бренду ES Collection розробляються в Барселоні. Чоловічі шорти Nungwi короткі з контрастним дизайном.

Seobean

264 грн
Бренд чоловічої білизни для пляжу Seobean це унікальний крій, вища якість і індивідуальність. Чоловічі пляжні шорти ідеального крою, приємні для тіла і не сковують рухів.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі білі плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Нейлонові чорні плавки чоловічі Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

280 грн
Дизайнерська модна чоловіча білизна для плавання від бренду Seobean розроблена для стильних та спортивних хлопців. Чоловічі чорні плавки Seobean мають бездоганно класичний дизайн.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Темно-зелені шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Зелені шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Круті чоловічі шорти сині підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Круті чоловічі шорти підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Прикольні шорти червоні підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Seobean

325 грн
Одяг та білизна для модних чоловіків стильного бренду Seobean завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Прикольні шорти Seobean підійдуть для ідеального відпочинку на пляжі.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть шорти для хлопців Gailang Mono помаранчеві для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі шорти Gailang Mono чорні для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть шорти для чоловіків Gailang Mono для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі довгі шорти Gailang Mono сині для яскравого відпочинку.

Gailang

450 грн
Бренд одягу і білизни Gailang випускає якісний, стильний одяг для чоловіків, які люблять модні і комфортні речі. Виберіть чоловічі шорти Gailang Mono червоні для яскравого відпочинку.

Desmit

375 грн
Блакитні шорти Desmit для модних чоловіків стильного бренду, завжди радує своїх покупців модними дивовижними новинками. Чоловічі короткі шорти підійдуть як для пляжу, так і просто для прогулянки по місту.

Andrew Christian

335 грн
Популярний бренд Andrew Christian безсумнівно вважається стильним, чоловічим, якісним і передовим виробником модного чоловічого одягу. Модні шорти Andrew Christian Anchor нова яскрава колекція підійде кожному хлопцеві за смаком.

Пляжний одяг для чоловіків

Чоловічий пляжний одяг, звичайно, не має такого розмаїття, як жіночий, проте це не означає, що всі представники сильної статі хизуються на пляжі в однакових плавках. Виробники постійно пропонують нові забарвлення і фасони, за допомогою яких стандартні речі набувають нового і модного вигляду.

Популярним різновидом гардероба для відпочинку біля води є шорти та плавки. При їх виборі варто віддавати перевагу не бавовняним, а синтетичним тканинам, які складаються з еластану, лайкри, поліаміду та поліестеру. Характеристики цих матеріалів дозволяють виробу швидко висихати, не вигоряти на сонці і не псуватися від взаємодії з солоною водою.

Саме такі вироби і пропонує інтернет-магазин пляжного одягу для чоловіків «IconMan». У нас ви знайдете великий вибір шорт, плавок і аксесуарів високої якості за доступною ціною. Допомогти визначитися з вибором можуть картки товару, в яких детально описані всі характеристики вподобаного виробу.

Для своїх покупців досвідчені фахівці компанії відбирають виключно стильні і якісно виконані моделі, відповідні модним тенденціям. Весь одяг виробляється з високоякісних матеріалів, які не тільки виконують основну функцію, але і мають чудовий зовнішній вигляд.

Особливості вибору

Перед покупкою слід звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробів, але і на розмір. Неправильно підібрані плавки не тільки можуть доставити дискомфорт, а й навіть загубитися при пірнанні. Якщо стоїть вибір між двома сусідніми розмірами, то фахівці рекомендують брати менший, тому що одяг для пляжу виробляється з еластичної тканини, здатною розтягуватися.

А шорти, навпаки, не повинні утрудняти рухів. При їх покупці звертайте увагу на якість швів, підкладки та наявності кишень - рядки повинні бути рівними і симетричними.

Пляжний одяг, купити який можна в магазині «IconMan», відповідає останнім тенденціям в світі моди - це чорні, білі, червоні і сині кольори. Класичні відтінки говорять про те, що придбавши їх зараз, ви зможете носити їх ще не один сезон, не побоюючись відстати від моди.

Доставка обраних товарів здійснюється в найкоротші терміни по всій території України. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів за вказаними номерами телефонів.