Візитниця

Desisan

720 грн
Відсутній
Візитниця чоловіча стильна шкіряна на кнопці від бренду Desisan середніх розмірів для різних Ваших карток і візиток.

Wanlima

714 грн
Чоловіча візитниця шкіряна з застібкою на кнопку від бренду WANLIMA середніх розмірів для будь-яких Ваших карток і візиток.

Karya

485 грн
Візитниця чоловіча Karya шкіряна середніх розмірів для будь-яких Ваших карток, візиток і купюр.

Canpellini

355 грн
Чоловіча шкіряна візитниця Canpellini SHI050-2GL компактних розмірів для будь-яких Ваших карток і візиток.

DNK LEATHER

281 грн
Чоловіча візитниця DNK LEATHER шкіряна компактних розмірів для будь-яких Ваших карток і візиток.

DNK LEATHER

281 грн
Відсутній
Чоловіча візитниця DNK LEATHER шкіряна і компактних розмірів для будь-яких Ваших карток і візиток.

Візитниці для чоловіків

Нині можна охрестити століттям пластикових карт. Кожен магазин має намір обдарувати дисконтною карткою, кожен банк прагне підсунути свою кредитку. Куди ж їх всі складати? Пара-трійка може вміститися в невеликий чоловічий гаманець, але що робити, якщо їх набагато більше?

Купити візитницю! Досить перекладати з кишені в кишеню свої візитки і картки. Набридло довго возитися в сумці у пошуках візитки, а потім вручати співрозмовникові пом'яту картку? З боку це виглядає дуже незграбно і незібрано. Пора організувати вміст кишень.

Наш інтернет-магазин «IconMan» пропонує великий вибір чоловічих візитниць. Ви можете підібрати підходящу вам за форматом, змістом і навіть дизайну. Підкресліть стильним аксесуаром образ ділової успішної людини. Уявіть, що тепер по завершенню ділової зустрічі вам буде набагато легше знайти свою візитку. Вашому партнерові буде приємніше отримати чисту і свіжу картку з красивої стильної візитниці.

Візитниці завжди були важливою частиною світського етикету. Історія їх виникнення бере початок в Стародавньому Китаї. Тоді вони були досить об'ємними. Візитки зберігалися в альбомах. Уже в ті далекі часи люди розуміли, як важливо подати себе, справити враження на першій зустрічі. Альбоми прикрашалися всілякими малюнками і вишивкою.

Поступово вони поширювалися і увійшли в ужиток. У сімнадцятому столітті лакеї передавали картки для того, щоб повідомити про появу в гостях вельмишановну особу. Поступово візитки стали відображати сутність власника, включати герби, гравіювання. Вони стали обличчям свого господаря. До сих пір візитниця відображає багато з того, чим ми є, тому зберігати їх рекомендується в цілості й схоронності. Вона завжди повинна виглядати охайною і чистою.

Обов'язково варто купити візитницю людям, які підтримують діловий імідж. На нашому сайті представлені шкіряні чоловічі візитниці. Форма блокнота більше підійде для носіння в портфелі або сумці. Більш скромний формат хороший для кишені. Візитниці невеликих розмірів на кнопці - універсальний варіант. Вони відповідають будь-якому іміджу.

Як вибрати візитницю? Ми опишемо основні критерії при виборі.

1. Місткість. Купуючи даний аксесуар, думайте не тільки про те, як розмістити там всі існуючі візитки. Обов'язково потрібно залишити місце на випадок поповнення «колекції». Чи не будете ж Ви купувати ще одну візитницю або викидати потрібні картки?

2. Розмір. Визначтеся, що буде найзручніше. Невеликий легкий кишеньковий варіант ідеально підійде для звичайного використання, зберігання знижкових і банківських карт. Більш серйозна і офіційна модель з темної шкіри, сувора і офіційна підійде для бізнесменів.

3. Шви. Вибирайте вироби добре прошиті, з надійними застібками, акуратними швами. Купуйте якісні візитниці в нашому магазині «IconMan». Вони прослужать Вам довго і не втратять привабливого зовнішнього вигляду.

Купити візитницю в Україні ви можете на нашому сайті. Замовити легко: всього один клік - і вона ваша! Оригінальні візитниці з натуральної шкіри підвищать ваш статус. Зберігайте свої дані з розумом і в надійному місці.

З візитницями від магазину «IconMan» можна не боятися втратити потрібну інформацію, важливі дані, кредитку. Такий аксесуар також може стати прекрасним елегантним подарунком. Порадуйте колег, партнерів по бізнесу або дорогих клієнтів відмінною штучкою, і тоді вони точно збережуть контакти з вами надовго!